Vanavond toch maar even tv-kijken, want Quirien van Haelen schreef na jaren weer eens een vers samen met zijn vader Frits Criens, speciaal voor de afsluiting van de nabeschouwing van Boer zoekt vrouw voor de TV-Show van Ivo Niehe. Vanavond na de laatste Boer zoekt vrouw! (21.20)

Log in

Gebruikersnaam en wachtwoord:

Zoeken

Forum Recent

Uit het archief

D500

Het plan van Het vrije vers om met 500 dichters te infiltreren in alle maatschappelijke geledingen heeft alweer een succes opgeleverd.
Gisteren was de A12 verstopt met Dichters, op weg naar Ede om onze medewerker Arjan Keene aan het stadsdichterschap te helpen en de inwoners van deze mooie Veluwse gemeente hadden geen schijn van kans om bij de stemming hun favoriete kandidaat te kiezen: met een overdonderende meerderheid werd onze medewerker voor drie jaren gekozen.
Hij ontvouwde meteen zijn toekomstplannen met deze ingeslapen gemeente met dit gedicht:

Dichter met stadsrechten

Edese stadsdichter?
Dat zou eens tijd worden!
Die heeft ons dorp immers
Nimmer gehad

Onderwerp één wordt de
Globaliseringszaak:
Want bij een stadsdichter
Hoort ook een stad!