Welkom, Gasten
Gebruikersnaam: Wachtwoord: Onthoud mij

Onderwerp: K8wlG verificatiecode

K8wlG verificatiecode 22 juni 2014 11:46 #1

  • Bas Boekelo
  • Bas Boekelo's Profielfoto
  • Offline
  • Forumgod
  • Berichten: 4571
  • Ontvangen bedankjes 1408
Die tekens die u hier ziet staan
Naar willekeur geschikt?
Trekt u zich daar maar niets van aan
Die letters zijn getikt.
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

K8wlG verificatiecode 22 juni 2014 18:15 #2

  • Inge Boulonois
  • Inge Boulonois's Profielfoto
  • Offline
  • Admin
  • dichter
  • Berichten: 4649
  • Ontvangen bedankjes 2552
Gaaf Bas!
www.ingeboulonois.nl
dichter & schilder
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.
Bedankt door: Bas Boekelo
Tijd voor maken pagina: 0.212 seconden

Log in

Gebruikersnaam en wachtwoord:

Zoeken

Forum Recent

Uit het archief

Drs. P exposé



Wij zijn Joost Zwagerman erkentelijk voor zijn doorwrochte en deskundige bespreking van het picturale werk van Heinz Polzer, dat zo lang miskend en onderbelicht is gebleven.
Het is dit jaar alweer vijftig jaar geleden dat hij zijn werk voor het laatst exposeerde en wel in het Algemeen Handelsblad dat in 1965 met regelmaat zijn ragfijne pentekeningen plaatste. Een klein aantal werd later afgedrukt in Des vondelings wraak, maar verder raakte het in vergetelheid.
Later schonk hij de meesterwerken aan een van onze redacteuren, toen hij, aan lager wal geraakt, niet in staat was een geleend geldbedrag terug te betalen.
Hierdoor zijn wij in staat de komende tijd  meer van de originelen te tonen en zo aandacht te besteden aan dit vergeten aspect van deze veelzijdige artiest. 
Redactie Het vrije vers